| AliceAnnnnna a întrebat:

Am și eu o problema. Cum conving pe cineva sa îmi facă oral? laughing
Cu orice băiat sunt nu îmi face, deși sunt curata, însă sunt pusă sa le fac și nu suport. Se lauda la mine ca au dat la toate câte 15 minute ca se simțeau alea nu știu cum și de mine nu se ating deloc și mi-e rusine sa zic sa mi se facă. Alții se lauda ca le-au făcut unora din Night cluburi și alea te gandesti ca au ceva acolo și nu le-a fost așa sa le facă și lor când se uita la mine acolo și e vorba de oral nu le place. Ce sa fac in privința asta? Repet, nu am probleme cu igiena. Tine de forma ei sau de aspect?

Răspuns Câştigător
| TheGentleman a răspuns:

Bărbații care nu fac oral sunt bărbați care se respectă, conștienți că acele zone nu sunt tocmai curate. Ceilalți se numesc lingăi

Poți căuta unul disperat, neatractiv fizic, care va profita de ocazie să simtă plăcere sexuală, de care nu prea are parte.

Doar câinii, pisicile și în general animalele dau cu limba pe acolo, dar nu prea au încotro, că n-au mâini

| MValentin a răspuns (pentru TheGentleman):

Esti un idiot pocait rolling on the floor))

| AliceAnnnnna explică (pentru TheGentleman):

Tie o sa îți dau funda ca mi-ai făcut seara mai buna. Sincer

| SG1995 a răspuns (pentru TheGentleman):

Pe bune? Asta e răspunsul câștigător? Un răspuns jalnic!

| Briannaa12 a răspuns (pentru TheGentleman):

Sunt foarte curioasa : ție îți place să primești sex oral? happy

33 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce problema grava ai si tu! Ti se pare ca nu esti in trend?

| bustamante a răspuns:

Unde ne întâlnim?!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varstă ai?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tataia ar vrea, te oferi? Ce groasă o are popalaughing Vocea

| Violleta2022 a răspuns:

Cand ti se propune sa le faci lor oral, spune-le ca esti dispusa, doar daca va faceti reciproc.
Vezi ca, se gasesc prezervative pentru fete, se cheama foita pentru cunnilingus (sex oral la fete).
Cu ele, aplicate peste clitoris si vulva, se face sexul oral fara nici o problema.
De altfel, secretii au ambele sex, ca si din penisu curge, asadar, sexul oral este recomandat sa fie facut cu prezrvative.

https://www.csid.ro/......l-16286131

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu te impacienta ca pana la urma in mod cert, va exista si acel baiat/barbat care va accepta sa-ti faca cunilitie, fara ca el sa aiba pretentia sa-i faci si tu o felatie, la randul tau. big grin

| mihai69 a răspuns:

Ține de ciudații cu care ajungi în ipostaze intime.
Dar văd că deja ai oferte aici, așa că... eu mă retrag.winking

| Freya1 a răspuns:

Eu cred ca sa ajungi sa faci chestia asta trebuie sa ai un timp de relație, nu te pui sa faci asa la oricine ne stiind cine a mai fost pe acolo, cu ce si cat de sănătoasă este acea persoana.Eu una sunt de parere ca trebuie sa ai sentimente pentru omul respectiv ca sa faci un lucru atat de intim, dar nah poate sunt pe moda veche.
Si apropo de asta, tu te săruri si umbli cu băieți ce au lins toate "clubaristele"? În fine, e problema ta doar ca intr-o aventură nu o sa iti ofere nimeni chestia asta fara sa si primească la rândul lor la fel.

| LoveSleep a răspuns:

Gata, te-ai lămurit. Bine că i-ai dat și fundă. Bărbații care se respectă nu fac oral. Vaginul tău e ok, nu arată și miroase ca o gaură de canal, te-ai scos, ai găsit explicația.

| Donsavas a răspuns:

Nu le faci daca nu este reciproc. Nu ti e rusine sa le faci Dar iti este rusine sa ceri. Rămâi cu rusinea

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Mi-e milă de oamenii care nu-și fac oral pentru că n-au auzit de duș și li se pare necurat laughing))))))).

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Pai cu fata ta de capra, cred si eu ca fuge lumea de tine.

| aumih16 a răspuns:

Nu poti sa il pacalesti!

| aumih16 a răspuns:

Doamne! da nu trebuie sa iti fie rusine sa faci sex oral sa stii! ii zici spui ca ii faci! da ii ceri sa iti faca si el tie! sa vada cum e! asta daca nu ii e frica!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești o altă dovadă vie că un om poate trăi fără creier.

| MValentin a răspuns:

Fiind impreuna cu iubita mea, ne intelegem perfect si momentul sexual nu ne-o schimbat sau sa ne fi facut sa avem ceva tulburari dupa ce s-a intamplat. Ba din contra amandoi ne-am simtit familiari fiind in acel moment. Acum amandoi ne-am oferit la fel acelasi lucru, preludiu oral si la final sexul propriu zis. Problema aici eu cred ca este si soliditatea relatiei, deoarece mie unul nu mi-o fost scarba sau ceva nici ei la fel, ne-am stiut igiena, increderea etc si fara sa ne descoperim sexualitatea.
Astfel la tine iti recomand asa, doar incearca in constant sa intretii relatia dintre voi solida, fie ea aventura nu stiu orice. Apoi cand ajungeti intr-o conversatie fara,, inhibitii,, sa ii spui ca esti foarte curioasa de cum s-ar simtii un oral si chestii de genul, apoi baiatul daca ii pasa si de placerea ta si de tine automat cand veti ajunge in mometul sexual iti va oferii ce vrei normal. Daca tot nu vrea si e gen,, eww,, sincer nu te place ca femeie, poate pare disperat ce zic vorbesc din sentimentele ce le am asupra iubitei mele, nu doar sa o,, abuzez,, ci sa o fac si sa ii arat ca face parte din acel,, tot,,

| AliceAnnnnna explică (pentru MValentin):

Aici nu e vorba de asta de igiena. Uite ultimul cu care am fost se prea slăvea la mine in pat fix când o făceam de îmi pierise orice orgasm. Ca sunt singura fata căreia nu i-a dat ca a fost in night club și le-a dat unor dansatoare. Adică alea care se culca aproape cu jumătate din club, și nu i-a fost frica de igiena.

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru AliceAnnnnna):

Fata mea si tu l ai crezut? Esti prea usor de influentat daca te am mintit doar sa ajunga cu tine in pat ...Si mai e o varianta daca tu umbli din pla in pla si mai si spui asta băieților normal sa nu ti se faca sauuuu daca tot ai aventuri nu o sa ti faca nimeni nimic.
NU mai pune botul la orice limbric si fa ti o relatie adevarata de lunga durata, frumușică esti dar păcat ca nu gândesti...

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru AliceAnnnnna):

Sarut mina! Ce varsta ai? Multumesc mult.

| AliceAnnnnna explică (pentru BuBBlesykeSs):

Doamne. Tragi concluzii absurde. Eu vorbeam strict de ultimele 3 relații in care am stat cu oamenii 1 an sau 2. Nu umblu aiurea după baieti, stai linistita. Și nu le-am propus nimic de oral.

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru AliceAnnnnna):

Eu am raspuns la ce ai dat tu de inteles. daca ai stat 1 an si nu ti a facut sex oral e groasă treaba laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru BuBBlesykeSs):

Nu toți care se lauda nu au fwwtut nimic în viața lor(sunt doar copii prosti), sa se laude cu chestii din astea din cate știu eu e cea mai buna metoda sa ți iei eject de la orice tipa normala care nu-i proasta, vrajeala e aia a multora care "mint" sau ascund adevărul partial că ei sunt cuminței, dar manevrează mai multe tipe deodată. Oricum e suficient sa se bage in seama, doar de asta o face sa ajungă cu ea in pat.Logic.Nu prea are nici o legătură cate aventuri a avut cu cat de mult primește oral, contează să-i placă tipului asta și să fie pe plăcul lui ca caracter și mai ales ca fizic laughing

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai daca ii spune unui tip gen cate "relatii" a avut crezi ca ar mai baga botul la savarina? laughing)))

| anonim_4396 a răspuns (pentru BuBBlesykeSs):

Da, de ce sa nu-l bage? tu mergi pe principiul asta "ce nu știe nu-l afecteaza"? La-s că știu eu numărul, la unele se numără numai relațiile de lunga durata, fara aventuri și alte cele, un tip cat de cat neorb o sa și de-a seama când minte tipa.

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu merg pe principiul asta doar ca, tind sa cred ca asa sunt majoritatea laughing)

| Ely1234567 a răspuns:

Înainte sa faci oral pune condiția sa ți-se facă și ție oral.

| PuținConteazăNumele a răspuns:

Da, și eu am o problemă în a convinge fetele să ne sărutam mai mult de 20 de secunde...

| GigoloPtFemei a răspuns:

Bună. Dacă încă te interesează subiectul, îți pot face eu până vei fi mulțumită. Am 44 ani și am experiență.

| Alex094 a răspuns:

Ai rezolvat? Te pot ajuta eu?