| DianaPopa15 a întrebat:

Sex sau ceva mai mult?
Buna, de ceva timp ma întâlnesc cu un tip, ne cunoaștem de ceva vreme buna și am ajuns și la situația sa ne dorim mai mult adică sa facem sex, ceea ce s-a întâmplat, iar el pe lângă actul in sine de prima data mi-a făcut oral deși eu nu i-am făcut, nu ca nu as fi vrut dar sunt genul care ma deschid abia după câteva partide când încep sa simt ceva pentru partener sa zicem, știu ca e un subiect diferit la bărbați unora le place sa le facă din prima, alții nu le fac deloc, dar el pe lângă ca mi-a făcut din prima am văzut ca a ținut mult si la preludiu, i-a pasat de cum ma simt si acum când ne întâlnim întâmplator se uita intr-un fel la mine așa intens si se preocupa cum sunt. Nu știu ce sa cred a fost sex sau chiar ii pasa ceva mai mult?

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Chiar dacă a fost doar sex, e clar că lui îi pasă ȘI de parteneră, nu doar de plăcerea lui.

| Goete a răspuns:

Nu v-ati mai dat alta intalnite, dupa?

| Goete a răspuns (pentru Goete):

Intalnire*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa inteleg ca a fost doar o aventura, voi 2 neefind intr-o relatie?

Posibil sa fie el din fire un tip atent si generos pe toate planurile nu doar d.p.d.v sexual, de aceea ti-a facut oral. Poate e si un tip pasional sau a avut curiozitate sa vada cum este. Posibil sa aiba si experienta sexuala cu alte fete. Depinde cum il simti tu si ce intuiesti.

Poate ca te place fara sa isi dea seama sau poate asa e felul lui, mai atent, mai pasional.

| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
Faptul ca el e foarte atent la detalii, in timpul preludiului la in a-ti oferi placere arata ca e un tip romantic, altruist.