| teo3D a întrebat:

Am si eu o problema...nu imi merge sonorul cand intru pe internet. Adica cand pun o melodie din calculator se aude dar cand pun o melodie de pe youtube nu se aude nimic. Am ajuns la concluzia ca nu se aude nimic pe nici un site!crying...va rog ajutati-ma si spuneti-mi ce ar putea avea si cum sa rezolv problemabatting eyelashes

1 răspuns:
| spad3r a răspuns:

Deci, in dreapta jos sunt niste butoane printre care si un difuzor, dai pe ala big grin dublu click si vezi ce iti apare, ar trebui o fereastra maricik, daca nu apare aia si apare una mica, dai ca scrie "mixer" dai pe ala si au mai multe alea acoolo, le dai pe toate la maxim si trebuie sa mearga

succes