| IrenneDrt a întrebat:

Am si eu o problema-siu ca este normala-as vrea sa va intreb cum pot ameliora durerile de burta in perioada menstruatiei...ma omoara sad [dau fundita]

8 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

NO-SPA sticluta cu apa calda pe burta si gata:X

| lyrics a răspuns:

Singura pastila care ma ajuta e agocalmin. dar luata la inceputul durerii, dupa numai are efect.
acum, am descoperit coxtral.
f bune.chiar daca aveam o durere groaznica, in cateva minute mi-a trecut.
a. j stau cu picioarele pe peretilaughing

| danielagoldica a răspuns:

Te duci la medic caci aproape sigur ai ovare micropolichistice. Faci tratament si iti trece.

| lor3danna a răspuns:

Eu iau no-spa si imi pun o sticla cu apa calda pe burta...:*

si pe mine ma doare rau...

| bbe a răspuns:

Paduden

| Ochiialbastrii a răspuns:

La mine merge cu Ketonal... nu le ajuata pe toate fetele dar incearca mie imi trece imd big grin

| ralukutzza a răspuns:

Eu iau pastile (mig 400)iau pastila si ma bag in apa calduta si stau vreo 15 min si dupa ce iesi st infasurata in prosopul acela cald in par vreo 10
min si dupa schimbate si o sa vezi ca iti trece si eu sunt tot la fel de fiecare data ajung la spital la urgenta:d

| hiphop00000 a răspuns:

I-a ibalgin forte e foarte bun