| Marius_6673 a întrebat:

Am si eu o problema vreau sa stau cu cineva dar ea are deja prieten e cu mine la scoala ea stie ca imi place de ea dar eu nu stiu daca ii place de mine

Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| ThePunisher a răspuns:

Cum sa stai cu ea, daca ea are prieten si nici macar nu stii daca ii place de tine? Nu e bine sa incerci sa o desparti de prietenul ei, pentru ca daca ei se inteleg bine, nu ai nicio sansa, si daca intr-adevar il lasa p-ala pentru tine, fostul o sa iti umfle ochisorii. Gandeste-te mai bine, ca sunt femei destule pe lumea asta.

| Maothecat a răspuns:

Daca are prieten atunci ii place de pretenul ei.Dar fii atent la comportamentul ei fata de tine. Daca este mai siropos cu pupe si imbratisari pe mess... atunci n-as fi la fel de sigura in ceea ce proveste dragostea fata de prietenul ei. Eu zic sa ai o discutie serioasa cu ea pe tema asta

greece12
| greece12 a răspuns:

Marius,vreau sa te intreb ceva.
Sa presupunem ca reusesti sa fii cu ea, o iubesti si te iubeste.Imagineaza-ti putin...
Ei,acum,apare un altul care face orice si ti-o ia!
O sa-ti placa?
Asta vrei tu sa faci si nu e bine.
Nu desparti perechi,niciodata.
Sigur exista o alta fata care se uita cu drag la tine si tu nici nu stii,ocupat cum esti.
Gandeste-te de doua ori, inainte sa faci un rau cuiva, bine?