| razvan_4162 a întrebat:

Am si o o intrebare
am facut o fata sa sufere si nu mai stiu cum sa demonstrez ca tin la ea si o iubesc ff mult
ma ajuta cineva plsss

Răspuns Câştigător
| MMihai a răspuns:

Dificil de tot. Dacă o iubeai, cu adevărat, nu o făceai să sufere. Sau tu ai realizat, că de fapt, o iubești, după ce ai pierdut-o? Explică-i care este situația actuală, dar este puțin cam târziu... totuși. Încearcă, că nu o să te omoare, aproape sigur o să te refuze.

3 răspunsuri:
| NimeniDeNicaierii a răspuns:

Cam greu, ca acum deja nu mai are incredere in tine si nu stiu ce ai putea sa faci, am patit-o si eu si am avut mult de tras pana am ajuns sa o fac sa inteleaga ca o iubesc, da tu incearca sa ii demonstrezi ca iti pare rau, demonstreazai ca o iubesti, fai cadouri, tinete de capul ei si daca mai tine si ea la tine o sa vina inapoi, suno mereu, trimite-i mesaje ca o iubesti si ca iti pare rau pentru tot, streseazo, ca ea asta vreawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-am purtat ca o scorpie cu un barbat superb si acum el are pe alta. Ei se iubesc. De-abia acum am realizat ca am sentimente pentru el. Il vreau inapoi dar nu stiu daca se poate. Il iubesc dar degeaba. E prea tarziu. Suntem se pare in aceeasi oala.