| Luiza_1255 a întrebat:

Am stat cu un baiat 5 luni, ne-am certat din cauza ca il sufok, am stat 3 luni despartiti si in astea 3 luni nu am vorbit deloc, m-a sunat sa imi spuna sa ne impakam, ne-am impakat si dupa 2 saptamani sa supara ca dc vreau sa ma mut cu prietena mea si nu cu el si ca l-am pus eu la incercare i-am zis ca am luat pastile si eu de fapt nu luasem si s-a suparat. oare o sa ma mai caute?

5 răspunsuri:
| elena a răspuns:

O sa te caute, dar intre timp tu cauta-ti alt prieten serios si stabil. Eu nu cred ca intre voi, vor mai exista aceleasi sentimente, ce v-au animat la inceputul prieteniei voastre.
Cine te iubeste, trebuie sa te si merite.

| nicol20 a răspuns:

In nici un caz tu sa nu il cauti cu siguranta te va cauta.Bafta

| silverson a răspuns:

Pai acum sunteti despartiti sau tot impreuna? Din ce am inteles sunteti impreuna dar doar v'ati certat. Normal ca o sa te caute, macar la telefon sa vorbiti. Daca o sa ii dai papucii si o sa ii dai de inteles ca nu mai vrei sa il vezi nu cred ca o sa te mai cautewinking
P. S : La ce poze :X ai pe hi5 poate o sa te caute si daca nu il mai vrei laughing

| oana25_1027 a răspuns:

Daca te iubeste sigur o sa te caute!

| AYAM a răspuns:

Te va cauta, evident, DOAR DACA CHIAR TE IUBESTE.Am impresia ca nu stai prea bine la capitolul COMUNICARE cu el.Ar trebui sa discuti cu el despre orice, sa poti avea incredere in el, poate astfel n`ai "sa-l mai sufoci", dupa cum spune el... Apropo, daca il sufoci mereu, relatia se cam strica in timp, majoritatea baietilor nu suporta ca iubita sa fie agasanta, devine plictisitor pentru ei si vor tinde spre ceva nou.In caz ca ma intelegi. Sper ca sfatul meu va fi de folos