| catelus_2850 a întrebat:

Am tot auzit despre leacurile "babesti" care pot provoca un avort. stiti cumva care sunt acestea?
p.s.: nu am nevoie, sunt doar curioasa big grin

11 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Iti bagi un cutit in pi.....si faci hara kiri

| lo a răspuns:

Leacuri babesti pentru avort, pare ca vorbesti de leacuri de deochi...
Vremurile ceausiste au trecut, mergi la specialist, ca din curiozitate nimieni nu intreaba bazaconii, s-au mai bine asuma-ti responsabilitatea actelor tale de" femeie matura".

| CrazyStrike a răspuns:

Iti bagi o furculita in buric

| Oana92 a răspuns:

Da stiu, dar nici pe bani nu le-as publica... orice ar face asta e dement!

| papusica987 a răspuns:

Cine ar fi atat de senila sa foloseasca leacuri babesti?
nu te joci cu un avort, nu sti ca poti sa mori daca nu e bine facut?
daca ai nevoie mergi la un medic, nu mai cauta pe net leacuri...

| TheSmith a răspuns:

Ce curiozitati prostesti ai!

| xanderblackx a răspuns:

Da, te urci pe casa si te arunci de acolo cu picioarele despartite... ce intrebari sunt astea ma... frate, vrei avort, consulta un specialist, nu-ti risca sanatatea. nu sunteti zdraveni frate

| Xtina19bbb a răspuns (pentru xanderblackx):

Thumb up for xanderblackx

| xanderblackx a răspuns (pentru Xtina19bbb):

winking

| mel24 a răspuns:

Am auzit si eu! dar nu as recomanda asa ceva! am auzit ca trebuie sa fierbi multa apa si sa o pui intr-un lighean si sa te cracesti cat de tare poti deasupra lui pana ti se rupe pzd in doua! si gata ai scapat de belea! am glumit :rolling on the floor

| catelus_2850 explică:

Este doar o curiozitate. nu am nevoie de jigniri!
happy