| Lauttl a întrebat:

Am trecut printr-o experienta bizara unde am constatat fata de o fata ca am o problema si ma simt rusinat.
E o colega f buna cu care m-am inteles inca de la inceputul facultatii.Am vrut adesea sa am o relatie cu ea insa mereu spunea ca ma considera ok decent un bun prieten sa zicem.Aceleasi lucruri pot sa zic si eu despre ea doar ca ma gandeam la o relatie.Am vrut sa o ajut sa se mute intrucat gasise ceva mai ieftin fata de preturile din toamna mai mari si mai convenabil in acelasi timp.Dar motivul real era ca imi convenea sa fiu in preajma ei si sa imi mai incerc norocul.
Isi imprastiase toate lucrurile in camera si incercam sa o ajut sa faca o lista cu ce crede ca are si ce ar mai trebui sa fie.Cand am spus ca trebuie pus cintarul intr-o cutie de carton cu polistiren ea a precizat ca nu il mai vrea sa il vada intrucat nu ii place sa vada ca tot pune pe ea.
I-am spus ca imi place ce vad la ea si ca femeile mai plinute sunt mai placute la imbratisare pentru senzatia pe care o ofera.imediat a izbcnit in ras si a aruncat cu ceva apa in fata mea dupa care a fugit in camera si apoi eu dupa dansa.am tinut-o in brate si parea ca ii pare bine dupa care m-am excitat la senzatiile oferite si am inceput sa o sarut pe abdomen pe solduri si pe pulpe.
Cand am mai imbratisat-o inca odata nu am mai rezistat si am terminat fara sa vreau.pur si simpu mi-a venit. Dupa aia devenisem mai temperat iar ea a spus sa facem un dus sa ne relaxam.Insa cand am vazut trupul ei gol starea de excitatie devenise iarasi ca inainte.In timp ce statea intinsa pe spate eu ii faceam un sex oral ca sa obtina si ea un orgasm.dar la fel, cand devenea mai excitant si ea tremura am mai continuat putin dpa care am imbratisat-o strans iar in cateva secunde am terminat iara.am mai stat ceva vreme in apa unul langa altlul insa cand s-a dat jos din cada si urma sa ne imbracam am mai facut-o din nou ca in apa, dupa inca o scena de saruturi acolo am incercat tot sex normal, insa la fel senzatiile oferite au grabit sfarsitul.nu puteam sa tin mult timp in mine cat timp simteam corpul ei.

Apoi ne-am imbracat si am continuat chestiile cu mutatul cu toate ca ma simteam cumva rusinat de tot ceea ce s-a intamplat si in acelasi timp si ea era rosie la fata.

Dupa ce am reusit sa o ajut mi-a oferit doar u sarut pe obraz si s-a lasat in bratele mele si de atunci nu a mai vorbit cu mine decat in termeni de da, nu, ne vom vedea candva noi etc.Nu inteleg de ce nu mai vb sau daca crede ca nu sunt tocmai bun pentru ea.

4 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

Parerea mea de fata, de fapt parerile mele sunt urmatoarele: s-a simtit atrasa de tine si a cedat, dupa care dupa ce ati facut-o i-a scazut interesul, faptul ca tu ai terminat de atatea ori a facut-o sa inteleaga ca tu esti topit dupa ea si la fel i-a scazut interesul, se simte rusinata de ratacirea de moment si nu stie cum sa procedeze, poare crede ca tu ai profitat de ea si te considera un nemernic. Concuzia e ori sa ii dai de inteles ca tu o placi cu adevarat si vrei o relatie cu ea, daca nu vrei o relatie cu ea totusi ar trebui sa discutati sa incerci sa afli ce e in capul ei.Eu cred ca nu stie ce vrei tu de fapt si prefera sa se raceasca fata de tine pentru ca tu nu i-ai dat o siguranta dupa ceea ce s-a intamplat. Bafta!

| Emilian65 a răspuns:

Intreab-o sa vezi care este cauza de nu vrea sa mai vorbeasca cu tine.

| raluk27 a răspuns:

Deci... Ai avut ocazia să faci sex si ti-ai dat drumul de 3 ori, doar pentru că ai îmbrățișat-o si i-ai facut oral? :-|
Cred ca realizezi de ce te evita.

| Enertx a răspuns:

S-a folosit de tine pur si simplu ii venea sa faca si tu erai singuru la indemana :~).