| Aly359 a întrebat:

Am uitat complet ca vine 8 martie si ca trebuie sa-i iau ceva mamei. As vrea sa-i fac o felicitare dar nu stiu cum ( ce sa desenez pe ea etc ) daca avti vreun link cu felicitari pe care le poti confectiona si sa explice si cum se fac ar fi perfect daca nu doar niste site-uri cu modele sau sfaturi sau ceva va rog multttt kiss love struck funda+vot cat mai multe idei va rog scuze de categorie

1 răspuns:
| effect a răspuns:

Pai poti in primul rand sa i cumperi un buchet de lalele
SI sa i faci tu o felicitare
Pai ai putea dintr un material sa tai bucatele si sa faci un ghiocel sau o floare pe felicitare, sa lipesti :-)bafta