| anonymus a întrebat:

Am un iphone 4 si de fiecare data cand pornesc bluetooth-ul, imi tot cauta alte telefoane si nu gaseste nimic, se tot invarte rotita aia continuu si nu se mai opreste, chiar daca in camera se mai afla alte telefoane cu bluetooth-ul pornit, ce sa fac, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Loreen777 a răspuns:

Am si eu i-phone 4. happyLa inceput ma miram si eu de ce nu merge Bluetooth-ul dar apoi am aflat ca pe iphone-uri (de oricare fel), bluetooth-ul trebuie platit.Iti apare ca e activat dar pana nu platesti nu iti va merge.Asta e.happy(Cred ca ti-l poti activa la Vodafone..sau Orange etc. Funda?big grin

2 răspunsuri:
| AnonimB a răspuns:

Din cate stiu eu iphon-urile sunt compatibile doar intre ele, e normal sa nu iti gaseasca alte telefoane gen ( Nokia,Samsung, LG, etc )

| 0erick0 a răspuns:

Si eu am tot iphone 4 gaseste doar iphon-euri bluetooth-ul