| parkour_7619 a întrebat:

Am un prieten care a avut o iubita timp de 3 4 luni si eu nici n-am stiut si nu ca m-as fi suparat ca are o iubita dar ma doare faptul ca el a avut una si eu tot ma gandesc ca a f... o dar sunt sigur ca nu-i adevarat si dacar ar fi asta e bv lui si sa bucurat de sentimentul de dragoste si amor si eu doar imi imaginez cum ar si tot astept si astept si degeaba as vrea ca in viata mea sa apara o fata frumoasa si cu care sa ma inteleg si eu si sa vad cum este sentimentul de iubire ce spuneti?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

De ce te-au refuzat toate?
Fa-ti un examen cu ochi critic si vezi ce te deosebeste de prietenii tai care au o prietena.
Poarta-te altfel,invata sa nu exagerezi,fii ingrijit,invata sa glumesti frumos,si fetele vor sfarsi prin a te VEDEA.
O prietena nu este un obiect sexual, cat timp vei crede asta si vei gandi in felul asta, nu vad sa se apropie vreuna.La sex ajungi dupa multa oboseala, dupa mult suflet cheltuit si dragoste daruita fara sa ceri ceva in schimb.
Dar si cand ajungi...
Succes!

4 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Depinde de varsta. daca ai o varsta frageda... Nu stiu daca poti sa iti definesti cuvantul `iubire` ce este iubirea vei afla cand o sa o gasesti si cand vei mai creste putin. Iubirea nu inseamna atractie fizica.Si daca te referi la Sex nu sari calare asa repedelaughing

| FreeGigi2231 a răspuns:

Cautati o fata pe gustul tau si incet incet o sa ajungeti si la sex, daca asta iti doresti cel mai mult ca vad ca de asta esti frustrat

| parkour_7619 explică:

Deci nu este vaza ca sa f... cu ea este faza ca el a avut o iubita si stie sentimentul de iubire pentru ca a fost cu ea 3 4 luni n-am avut pana acum o relatie deoarece toate m-au refuzat ati inteles acu?

| parkour_7619 explică:

Da ce aveti toti de credeti ca vreau sa fac sex nu asta vreau imi doresc o prietena atata tot