| anonim_4396 a întrebat:

Am un tel nokia6303i classic, si as dori sa-l decodezhappy este fabricat in romania, codat pe vodafone si eu as dori sa-l trec pe orange happy unde pot gasi un service in suceava sa mi`l decodeze cineva? adaug faptul ca telefonul are si un cod nu stiu ce pe el, cand il aprind imi scrie pe ecran "phone restricted" si imi cere un cod, pe care nu il stiu straight face plsss, help kiss

1 răspuns:
| MrVlad10 a răspuns:

Ar trebui sa te duci sasediul Vodafone si sa intrebi daca ti-l poate debloca.