| DorelSudoru a întrebat:

Am vazut destule intrebari dea lungul timpului cu oameni care isi puneau o poza si intrebau "Sunt frumos"laughing. Acum intrebarea. Voiau sa fie laudati sau sunt nesiguri voi ce credeti despre acest tip de persoane?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vroiau sa vada parerile celorlalte persoane sa vada ce cred ele.

| MikyMi a răspuns:

Cred ca aveau nevoie de niste incurajari, de niste complimente ca sa se simta mai bine happy. Cand nu-ti spune nimeni, ii faci u cumva sa-ti spuna. tongue

| MidnightLady a răspuns:

O persoana care-i nesigura pe sine, nu prea are curajul de a-si afisa poza. Mai degraba e vorba despre o persoana careia i s-a spus ca arata bine, dar vrea cu orice pret sa se convinga de asta, intreband in stanga si-n dreapta. De parca frumusetea poate fi incadrata in standarde precise...

| muzicalBoX a răspuns:

Probabil ca sunt unele persoane care nu au incredere in ele si mai ales in felul cum arata.Dea aceea au nev de alte pareri casa poata sa-i faca o parere despre ei insusi.

| Acru a răspuns:

Erau nesiguri...Probabil au fost respinsi de mult ori si s-au intrebat daca au ceva,, scricat" la fizic...