| MihaiAlexndescu a întrebat:

Hei TPU

Credeti ca ozn-urile filmate de oameni dea lungul timpului sunt obiecte zburatoare extraterestre sau sunt doar avioane ultra secrete guvernamentale?

8 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Te descurci cu engleza? vezi aici raspunsul atunci: https://www.youtube.com/watch?v=NSJElZwEI8o

| Copac13 a răspuns:

Iti spun ca sunt si ozn-uri si avioane guvernamentale de exemplu cand s-a fondat zina 51 acestia au tinut secret 2 avioane invizibile care zburau deasupra americi fara sa stie nimeni si in acei ani 50% din rapoartele despre ozn erau de fapt aceste avioane

| AdrenalinTm a răspuns:

Hitler a inventat ozn urile se cunoaste deja tehnologia lor hitler a construit o baza in partea intunecata a lunei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar cele din picturile rupestre?

| NaneSchizophrenia a răspuns:

Dupa parerea mea, sunt OZN-uri, da, cred in paranormal si chestii-le astea.
Si nu vad sensu' cu avioanele.
Eu zic OZN-uri, asta e doar parerea mea happy
Bafta! Funda?big grin(Nu e cazul la intrebarea asta, dar am nevoie puppy dog eyes )

| MihaiAlexndescu explică (pentru NaneSchizophrenia):

Poate daca te-ai informa si ai folosi creierul 1% poate ai primi funda! Eu astept un raspuns concret, inteligent si cu explicatii logice! Nu vreau sa vad ****** care imi spun ca viata extraterestra este ceva paranormal!

| NaneSchizophrenia a răspuns (pentru MihaiAlexndescu):

Sau am specificat ca e parerea mea, nu?
Ori tu n-ai citi bine?
Si am si specificat ca n-ar fi cazul dar am nevoie de ea.
In primul rand mi se pare prosteasca intrebarea, cat timp aproape nimeni nu cred ca a vazut "avioane ultra secrete guvernamentale" si toti le spunem Ozn-uri.
Am zis paranormal si chestile astea.
Deci singurul care nu gandeste, ori nu citeste cursiv, esti tu!winking

| Andrei7520152 a răspuns (pentru NaneSchizophrenia):

Daca cineva identifica un 'avion ultra secret guvernamental' atunci (prin definitie) acel obiect nu mai e neidentificat, deci nu mai are rost sa o etichetezi ozn. Ozn-uri pot fi multe lucruri, de aia se numesc ozn-uri, ca n-ai idee ce sunt.