| AdriiAnna a întrebat:

Am vazut ieri pe antena 1 la stiri ceva stire cu misa ...cum ca daca vrei sa nu mori trebuie sa faci se* cu acei oamenni si cu un batran de vreo 40-50 de ani. plus ca te filmeaza si te pune pe net ...acel om e nebun sau ce? ati vazut si voi stirea aia? funda kiss

Răspuns Câştigător
| FollowTheLight a răspuns:

Nu am vazut stirea dar pot spune doar un singur lucru.
Lumea asta se duceeee de rapaaaaa!straight face
Cum mai sa nu mori?laughing
Asta e OTV sau ce?
Nu ai cum sa eviti moartea, oamenii prin natura lor sunt sortiti mortii.Ei bine, nu toti.Ei, ai prins tu ideea.

2 răspunsuri:
| Feliciann a răspuns:

Eu sunt un om batran de 60 de ani deghizat in copil laughing daca o faci cu mine nu mori niciodata

| ElisaMariaXX a răspuns:

DA, eu am vazut-o
E ciudat.