| ana_9938 a întrebat:

Am vazut pe net ca cica chiar daca nu se termina in tine poti ramane insarcinata.Si daca se termina pe burta la tine poti sa ramai.
Oare e adevarat:O?
funda

Răspuns Câştigător
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Normal ca nu este advarat,o sarcina se dezvolta numai in conditiile in care,sperma ajunge in vagin,chiar si o picatura,asa ca nu vad daca un tip ejaculeaza pe burta fetei,cum aceasta ar putea ramane insarcinata?!
Sa stii ca,si minciuna e vorba, asa ca, nu te increde in tot ce se spune!
Numai bine!

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nici una din afirmatii nu este adevarata, logic. Poti ramane insarcinata daca lichidul preejaculator ajunge pe vulva sau in vaginul tau.

| Heather2001 a răspuns:

Cum adica sa termine pe burta? daca sperma este inghitita sau o folosesti pe post de crema si nu patrunde in interior, nu ai cum sa ramai decat daca a intrat lichidul prespermatic, si oricum sansele sunt minime.dar faza cu terminatu pe burta e total falsa!

| parazitu007 a răspuns:

E absurd. cum sa ramai daca se termina pe burta? stai linistita nu e adevarat.

| ana_9938 explică:

Multumesc la totilove struck