| mnfjgjfgtmfgktrgfo a întrebat:

Am visat un baiat dar nu l-am vazut la fata si ne-am tinut de mana dar mana lui era fierbinte ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Visele sunt foarte complexe, visul tau a fost mai lung doar ca doar atat ai retinut, incearca sa revii cu detalii, visele te ajuta sa iti descoperi problemele sau sa le rezolvi, mai sunt si vise premonitorii.
De exemplu cand aveam 14 ani am vizat o fata care imi spunea ca am stat 9 luni impreuna si acum nedespartim dintr-o prostie, eu atunci nu aveam pe nimeni.
Cateva saptamani mai tarziu am cunoscut o fata, ghici ce am avut o relatie de 9 luni si ne-am despartit si mi-a spus aceste vorbe din vis, visul a fost ata de profund incat l-am tinut pana in prezent, acesta era un vis premonitoriu.
Mai sunt vise care semnifica regretul si intoarcerea in trecut in amintiri pentru a rezolva o problema, de exepmlu daca te-a parasit iubitul in cazul tau, ei bine poti visa tot felul de baieti cu care nu ai nici o treaba, asta simbolizeaza faptul ca subcontientul incearca sa te ajute sa treci peste moment sau un moment mai greu.
Daca mai visezi acelasi vis inseamna ca problema nu s-a rezolvat dar daca nu mai visezi inseamna ca deja s-a rezolvat problmea fara sa stii.
Daca mai ai acelasi vis, sau asemanator cu acesta te ajut cu mare drag, dar mai este nevoie de detalii.

9 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Haaa, iar vise. Nu inseamna nimic, bucura`te mai departe de viata si spune "nu" viciilor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca ai visat un baiat care te tinea de mana si avea mana fierbinte.

| MiruD a răspuns:

Să nu crezi in vise. ☺

| 393Dan a răspuns:

Ca vrei prieten, dragoste si inimioare

| Elide a răspuns:

Înseamnă că ți.ai găsit sufletul pereche happy

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Visele nu au semnificatie. Probabil te-ai indragostit fara sa iti dai seama.

| hgcl a răspuns:

Inseamna ca vrea sa te arda.

Răspuns utilizator avertizat
| NicolaeAndi a răspuns:

Înseamnă că în următoarele două zile o să dea mașina în tine.