| AleCzTheLover a întrebat:

Ami Place De O fata da Nustiu cum sai Zic Ce parare aveti (Is In Clasa a 7)

5 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Bună!
Poate că eşti destul de mic pentru fete. I-ai putea spune în faţă că îţi place de ea dar depinde şi cum este această domnişoară. Dacă nu poţi să îi spui...asta e... abandonează!
Ocupă-te de şcoală mai mult!
Bye

| raisa1993maria a răspuns:

Eu zic sa mai treci pe la orele de romana. sincer, nu vreau sa fiu rautacioasa, nu-mi sta in fire dar nici macar lucrurile elementare? "Ami" sau "Nustiu".

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Eu zic ca tu ca baiat e mai usor sa ii spui unei fete ce simti pentru ca ea, acea fata sgr nu va spune la toata lumea si nu rade tra la la in schimb uni bateti fiind mai rutaciosi fac asta straight face.
Du-te la ea [sa fiti voi doi] si spune-i : imi place de tine! sau cum vrei tu sa-i spui... Daca si ei ii place de tine va combinati smug si u vi cu un msj pe privat la mine si imi spui cum a merswinking
Bafta!

| NoNameo a răspuns:

Mai intai stai cu ea o chemi pe afara, o ti tot asa o saptamana pana o cunosti si daca te place ii spui in fata big grin

| EuAndreia a răspuns:

Ii poti spune :imi place de tine! Sau :Te simpatizez! Dar sa o intrebi cand sunteti doar voi 2.Si o poti intreba daca si ea ii place de tine. Daca nu ai aceasta ocazie sa fiti doar voi2 ii poti spune pe mess si daca nu ai idul ei cere-il.happy