| MariaRozalindaMontoiaDeLaFiore a întrebat:

Aprobată Întreabă-ţi prietenii! Hei TPU! Urmeaza balul bobocilor si am nevoie de o prezentare usor comica care sa ii dea pe spate pe jurati. eu voi defila in timp ce imi va fi citita prezentarea. Dau funda :* PS scuze de categorie dar este cea mai vizitata si am nevoie de raspunsuri. urgeeent

2 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Decât să pierzi timpul pe aici punând întrebări, nu ar fi mai bine să îţi pui mintea la contribuţie şi să scrii tu singură câteva vorbe drăguţe despre tine? Noi nu te cunoaştem să ştim ce trăsături ai tu care merită scoase în evidenţă.

| missfatadelatara a răspuns:

Mă chinuie talentul, ce pot sa spun...

Asta-i fata de oraș
Rumena ca un bujoraş
O frumoasa printre iele
Mandra si rara printre stele
O fecioara printre prinți
Ce visează doar la sfinți
S-o votati oameni buni
Ca altfel deveniți nebuni
Ce va zic sa ascultați
Buzele să-i sărutați
S-o iubiți, s-o respectați
De ea sa nu va saturați
Ca oricât trăiți
Muiere ca ea nu găsiți
Spre final sa țineți minte
Doar câteva cuvinte
Tânără copiliță
Chipeșa ca o garofita
E vrednica de premii
Ca e pe placul inimii.