| Picikuloveyou a întrebat:

As avea si eu o intrebare:
1.As vrea sa fac sex cu o fata (cu bani sau fara,asta nu conteaza) iar ea doreste(sa facem cu prezervativ), dar nu simtim ceva si nu am vrea sa ne casatorim si nici sa facem un copil!
E pacat sa faci asta? Eu stiu ca daca vrei sa faci sex cu o fata trebuie sa o iubesti si sa faci copii obligatoriu

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi un mare PACAT sa nu-ti satisfaci dorintele sexuale, atat pe cele ale tale cat si pe cele (probabile) ale respectivei domnisoare din cauza unor convingeri si a unei credinte absolut anacronice in momentul actual. Temerile si neclaritatile tale de natura "morala" si de "constiinta" sunt specifice unei persoane, irationale.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sexul este o nevoie umana, nu inteleg de ce trebuie sa te insori ca sasi satisfaci o nevoie

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Suna a sex si atat. Din punct de vedere religios da. Dar nu se mai tine cont de asta, din cate am observat...

| Emilian65 a răspuns:

Daca este vointa din partea amandurora, puteti sa o faceti fara nici o problema, cu conditia ca actul sexual sa fie protejat daca nu vreti sa faceti copii.

| Doub a răspuns:

Da, trebuie să o iubeşti, dar serios? Copii obligatoriu? Doamne fere'.

| Yustinn001 a răspuns:

Eşti nebun? Sexul e pe bani frate. Dacă tu vrei pe cineva, stabil, fă-ți o prietenă. Dacă vrei doar aventură, du-te la cea mai înceată la minte. Sexul e permis in ziua de azi, suntem liberi frate. Baftă cu fetele. laughing