| anonim_4396 a întrebat:

As dori niste pareri de la fete daca se poate. Ce sanse am cu o fata? Ce parere aveti despre mine? Am 16 ani.
Am inceptu sa fac sala de cand s-a terminat scoala si am slabit 6 kg+tonifiere corp. vreau sa continui oricum cu activitatile fizice. ( cealalta intrebare mi s-a sters nu stiu de ce :(...
http://www.image-share.com/ijpg-2641-202.html
http://www.image-share.com/ijpg-2641-203.html

10 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Nu-s fata dar observ in fizionomia figurii tale premise foarte bune ca atunci cand mai cresti sa ai o figura foarte atragatoare.

Exista insa o problema. Spui ca ai slabit din pacate obrajii si barbia sunt inca durdulii si daca nu se rezolva la timp tot avantajul fizionomic va fi distrus de grasime.

Figura nu-ti slabeste doar cu sala. Trebuie sa-ti schimbi alimentatia.

La 16 ani ai inca o figura de copil de 13. Nu cred ca trebuie insa sa te ingrijorezi, foarte putine persoane au sansa ca pe la 40 de ani sa arate de 30.

Cealalta intrebare poate s-a sters din cauza unora care n-au alta treaba pe site decat sa raporteze aiurea.

| SergiuValentin a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Alimentatie : nu mananc carbohidrati deloc desii sunt recomandati la sala ( paine+paste) mananc in jur de 2-3 mese pe zi. Fara zahar ( ciocolata si chestii de genu) fara chipsuri. Singurul pacat care il fac este : inghetata laughing dar sper sa renunt si la ea ( so inlocuiesc cu un pahar de apa mienrala)

| neutrino a răspuns:

Esti un tanar baiat normal, deci se pot gasi fete normale si pentru tine.

| j1NNNx a răspuns:

Oricine are sanse cu o fata! laughing

| Waffen18 a răspuns:

Esti ok dar ce conteaza fizicul si muschii? Modul de gandire, maturitatea, mentalitatea se ia in considerare, dar in ziua de azi pauza

| Yone_Eu_1992 a răspuns:

Fii atent la mine: CINE TE PLACE, TE PLACE ASA CUM ESTI! Deci nu conteaza ce e la exterior si ce e in interior...deci daca fata nu te place pentru ca esti tu insuti nu incerca sa iti schimbi fizicul pentru ea ca nu are rost...nu are rost sa te schimbi pentru nici o fata...

| SergiuValentin a răspuns (pentru Yone_Eu_1992):

Nu imi schimb fizicul pentru nici o fata. Il schimb pentru mine ca sa ma simt ok in pielea mea + pentru sanatate (oameni supraponderali sunt predispusi la multe boli)

| Yone_Eu_1992 a răspuns:

Atunci e Ok si apropo esti dragutel...Adica o sa ai sansa cu fata aceea

| SergiuValentin a răspuns (pentru Yone_Eu_1992):

Inca o caut fata "aceea", sper sa nu o astept o eternitate sad

| Yone_Eu_1992 a răspuns:

E greu sa gasesti fata "perfecta"(nu exista perfectiune) de preferat gaseste o fata cu care ai chesti in comun si pe care o cunosti si cateodata e mai bine sa fie mai mica decat tine pentru a avea aceeasi gandire daca esti mai copilaros si ai grija ca unele fete sunt smchere deci ai grija sa nu suferi...