| Sweetapple2 a întrebat:

Aș putea sa ma culc cu un băiat daca nu mi-a venit niciodată ciclul?

5 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Unde te grabesti? Exista o pudoare feminina, care inca nu ti s-a dezvoltat, si ai suferi foarte mult, daca ai jigni-o, inainte sa existe. Nu poti nici sa dormi cu un baiat, in pofida raspunsului unui domn senil, pentru ca asta duce la sex.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Da; cu conditia sa nu faceti sex, daca ai mai putin de 16 ani

| Laila12Izabela a răspuns:

Dacă nu ti-a venit ciclul niciodată si vrei sa te culci cu un băiat, nu există șanse nici de 1% sa rămâi însărcinată! Da eu zic sa mai astepti, esti tânără, vrei sa iti distrugi viata? Mai asteapta!

| B3HappyN0Worry a răspuns:

Sa te culci in sensul sa aveti relatii intime? laughing Avand in vedere ca nu ti-a venit ciclul, esti prea mica pentru asa ceva. Lasa astea pana mai cresti ca dupa o sa ai timp toata viata.winking Nu cred ca merita sa-ti distrugi intreaga viata, crede-ma c-o sa-ti para rau mai tarziu. Ma rog, alegerea ta, dar cat nu ai inca ciclu nu poti risca sa ramai insarcinata.

| AndreeaBandulea a răspuns:

Categoric că nu poți întreține relații intime. Ești prea mică daca nu ți-a venit niciodată menstruația. Stai linistita, vei avea timp toată viața de așa ceva!