| anonim_4396 a întrebat:

As vrea niste pareri despre acest mp3 player, doar cine il are sau la avut generatia noua http://www.altex.ro/ipod-shuffle-apple-mc5...gb-usb-argi ntiu

ma intereseaza calitatea sunetului, bateria autonomia ei daca e de 15 ore, castile daca se strica dupa 4 luni din cate am vazut pe internet, de cat timp il aveti, si daca esti multumit de el?

1 răspuns:
| anonimanonimanonimanonim a răspuns:

Imi pare rau sa ma exprim asa dar este CA*** chiar daca e facut de Apple
mai bine iti iei playeruri mai ieftine, sau unele ca iRiver, sau poti sa-ti iei un telefon nou si bagi cata muzica vrei tu.