| anonim_4396 a întrebat:

As vrea niste pareri despre acest mp3 player, doar cine il are sau la avut generatia noua http://www.altex.ro/ipod-shuffle-apple-mc5...gb-usb-argi ntiu

ma intereseaza calitatea sunetului, bateria autonomia ei daca e de 15 ore, castile daca se strica dupa 4 luni din cate am vazut pe internet, de cat timp il aveti, si daca esti multumit de el?

1 răspuns:
| 0rlando a răspuns:

Eu zic că decât să dai banii pe prostia aia, mai bine îți iei ceva calumea. Un Philips GoGear tine bateria 25 ore garantat plus că are display și vezi playlistul, egalizator și alte funcții interesante.