| Anablondyi a întrebat:

As vrea sa am picioarele mai lungi cryingeu le am chiar scurtee cryingcum sa fac sa ma inalt sau an sa imi lungesc picioarele?crying(dau funda la cel mai bun rapsunsss :X

5 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Lol... fa baschet te inalta la culme si nu te astepta sa te inalti peste noapte orice ai face procesul de inaltare este foarte lent nu esti dumnezeu sa te schimbi instant, apucate de baschet sau sporturi care necesita sarire/alergare de ex baschet/handball stii tu... sau foloseste retouchan http://www.youtube.com/watch?v=ZR_c6xRl2oY

| Nicky29 a răspuns:

Pai apucate de baschet du-te la fitnesss si stai atarnata de bara happy

| Any a răspuns:

Incearca sa iti cumperi pantofi cu tocuri foarte mari.Bafta!

| MeMyseIf a răspuns:

Sa stai atirnata de bara ore intregi
sau iti faci operatie(dar stiu ca e periculoasa)
Bafta!
Daca gasesti o solutie asa mai potrivita imi zici si mie(pliz)! THXhappy

| obsesion a răspuns:

Tocuri si daca esti grasutza slabeste.