| popescumariana81 a întrebat:

As vrea sa fac sex cu prietenul meu dar imi este frica sa nu afle ai mei? mi frica sa nu vina mama sa zica "hai la un control" sau ceva de genu.HELP! funditaaaa.

Răspuns Câştigător
| Bummmbummm a răspuns:

Daca nu ai da de banuit nimic, nici mama ta nu ar devenii suspicioasa. incearca ca fii cat mai degajata sa faci aceleasi lucruri pe care le faceai in fata ei si inainte.nu te ascunde sau speria in fata ei, asta ar da de banuit anumite lucruri.:*

6 răspunsuri:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

@Nebunatika96 cum adica nu e recomandat la varsta asta?
pai vad ca nu si-a zis varsta iar daca ar fi nascuta in 81 ar inseamna ca are 30 de ani?

| express11 a răspuns:

O sa ai timp de acum incolo de sex...deci ia-o mai usor, caci la 30 de ani o sa fii satula si cu 3-4 copii

| Biscuiteee a răspuns:

Pai faceii.si comportate ca si cum nu s'ar fi intamplat

| DeeDeeInnocentLove a răspuns:

Asa si daca te intreaba ce ai fc si dc ai fc ii zici si u :: si u ai avut varsta mea si ti-a placut asa ca am incercat si eu

| danyella_5246 a răspuns:

Parerea mea este z nu o faci d acum pentru ca mai trz ai z regreti asa cum fac eu.nu stii sigur dk prietenul tau te iubeste sau doar asta vrea de la tine.ar tr z mai astepti.ok? funda?:X

| Nebunatika96 a răspuns:

Pai...foloseste un prezervativ.Dar nu e recomandat la varsta asta sa faci sex! fundita?