| assama a întrebat:

As vrea sa ii iau iubitului meu un cadou...problema e ca nu stiu ce... ma puteti ajuta cu cateva sugestii? cea mai buna sugestie primeste fundahappy

Răspuns Câştigător
| NimeniNuiPerfect a răspuns:

Parerea mea e ca ar fi frumos daca i-ai putea face un tricou personalizat sau o inimioara dinaia ...cu poza voastra, sau ...sau big grin

6 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Un dildo

| ionutzul31 a răspuns:

Un parfum sau un ceas.Astea sunt cele 2 lucruri care merg la toti barbatii. Baftawinking

| claudiufarcas01 a răspuns:

Buna! ASSAMA pot sa te ajut eu baietzilor le place parfumurilor de la STR8 sau vezi si tu intreabai pe prieteni lui ...PLS FUNDA

| CorinaEm a răspuns:

Poti sa iei o cutie de prezervative Durex Real Fell o impachetezi frumos i-o dai si dupa le folositi impreuna. Ar fi romantic :X Dar e alegerea ta. Bafta. Fundita? big grin

| FlorentinaM a răspuns:

O rama foto speciala cu poza voastra

| SecondSe7enS a răspuns:

Eu am primit un cadou inedit. am primit un tablou asa misto inramat cu un prezervativ si dedesubt scria "in caz de urgenta spargeti sticla"