| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi caut o iubita, dar sunt tacut si depresiv.
Ar trebui sa imi caut una care are aceleasi probleme ca ale mele? Unde le gasesc la psihiatrie unde as putea laughing? Pana si astea cu probleme la mansarda cred ca ar vrea unu cu masina si cu bani nu generalizez dar pana mea.

Răspuns Câştigător
| asperger3 a răspuns:

Iesi din casa si mergi la petshop sa iti iei un caine daca poti. Teoretic ai sanse mari de prins momeala big grin Ideea e ca trebuie sa socializezi cat mai mult, prin parc, biblioteca, si asa mai departe.
Toti avem probleme de la probleme de sanatate pana la cele financiare. Dar daca stai in casa e imposibil sa gasesti o tipa.

43 răspunsuri:
| Ryanair8 a răspuns:

Cati ani ai?

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

„Caută" pe ceva grup/pagină de matrimoniale.
Poate sunt acolo câteva...
„Unu cu mașină și cu bani"? Și ăia pot fi depresivi! laughing „Hai", capu' sus, că „vei" găsi una într-o zi! Vorba aia, „speranța moare ultima", deci „încearcă" să speri și să o cauți. Poate o vei găsi „tu" pe ea, sau ea pe „tine."
De ce am pus între ghilimele?
laughing
Nu știam cum să mă exprim mai „ok".

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Ryanair8):

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Nu prea mai intra fetele pe matrimoniale sau au conturi false sau na etc. nu are nimic daca ai pus intre ghilimele eu stiu ca esti o fata desteapta. nu stiu ce sa zic toata ziua stau in casa nu am nici un cerc de prieteni, toti care erau prieteni erau fake. nu stiu inainte cand era messenger la moda eram tare pe pozitie, ma agatau ele pe mine lasand putin modestia la o parte.de cand am devenit depresiv cam de la 4-5 ani de la moartea tatalui m-am inchis in mine si nu mai am increderea ce am avut-o. mersi oricum pentru feedback tu esti un copil dulce si destept happy.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici eu n-am prieteni, aproape nimeni n-are chef de mine, și presimt că așa o să ajung și eu. Nu știu dacă într-o zi mă va ajuta răspunsul meu, dar mna nu știu. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Pai nu ai ca esti o persoana sincera si civilizata ...problema nu e la tine problema e la ei.nu nu te i-ei dupa turma si nu esti ca ei esti ignorata. traim vremuri grele

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Ryanair8):

Tu cati ani ai? happy

| mgtow a răspuns:

La manastire, biblioteca sau printre penticostale alea sant virgine pana la nunta

| RAY a răspuns:

Ce legatura are faptul ca esti tacut si depresiv vs psihiatria? de unde tampenia asta cu red ca ar vrea unu cu masina si cu bani, ma baieti ca voi nu aveti tupeu sa vorbiti cu o fata asta nu inseamna sa le faceti materialiste, din moment ce esti si tacut si depresiv ce ai vrea sa te invite la un suc?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Si cand nu aveam depresie am dat peste genu asta de fete. ideea e ca ar trebui sa imi caut una care sa se asemene cu mine dar na nu vad unde as putea sa le gasesc tocmai mentalitatea lor m-a facut sa fiu asa
M-am dat la niste fete acum cateva luni si sti ce mi-a zis? Ai bani?laughing eu nu am generalizat ...aniway poate tu ai dat peste fete ok nu stiu, desi mi greu sa cred

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Crezi tu ca sunt pana la nunta laughing?
Mi-o mai zis cineva sa caut la biserici da alea sunt cred si a naibii de plictisitoare care chiar sunt pocaite in sensul adevarat al cuvantului si pana isi deschid cracii inchide la non stoplaughing

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Da si eu stateam cu gandu asta poate se reguleaza in secret apoi continua sa se dea virgina o penticostala. Oricum e mult stres si frustrare sa stai dupa femei in viitor o sa apara femeia in forma de robot la fel cum o vezi la discoteca sau la servici nu iti dai seama care e robot si care e femeie. Atunci sa vezi revolutia feminista cum va exploda

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu are legutura cu psihiatria asa e, am scris sub forma de gluma ideea e ca pana si ultima terminata sau grasa se crede vreo diva si isi da aere, da pana mea ele nu se uita la ele in oglinda plus ca exact ce scriam in intrebare mai au si pretentii materiale pe langa ce arata ca niste mutante laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Da am cunoscut eu o pocaita personal era sora unui tovaras, si cand o aflat ca am venit de dincolo cica se pregatea sa se imbrace laughingsi sa mergem la mall sa o duc pe banii mei sa se coafeze. evident nu i-am platit nimic laughing dupa voia sa mergem la un film dar eu m-am dat ca nu stiu unde e, intr-un final am ajuns la ea acasa si la fratesu si se dadea ca o doare capu laughing) iti dai seama ce pocaita era sa nu mai zic ca tot neamu ei aproape plin de pocaiti nu vreau sa fiu un rautacios si sa zic ca toti sunt ca ea ca avea o sora ce chiar era o tipa faina dar era cu filetu pe stanga si o placea un prieten de al meu, acum sta langa mine cea cu filetu laughing dar la ce folos... Si in legatura cu femeile robot da ai dreptate dar nu as vrea sa cunosc una personal ca atunci cand bag sobolanu sa dau de niste fire electrice laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Daca ai bani vin ele stai chill man laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Ai dat un răspuns foarte util și inteligent; care demonstrează faptul că ai o gândire profundă și realistă. Acest răspuns este și va fi încurajator pentru mulți tineri și tinere care cred că oamenii cu bani sunt mai atrăgători pentru sexul opus.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Nai nici bani, nu ai nici initiativa
Nu stiu sincer ce fata o sa vina la tine ...cam cum o sa vina la mine daca nu fac nici un paswinking

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Îți poți găsi oricând o iubită. Important este să fii comunicativ cu orice persoană și încrezător în șansa ta la fericire.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am întâlnit și eu femei sau fete care sunt încrezute, chiar dacă sunt urâte sau grase.Ce treabă avem noi cu ele? Și eu sunt văzut de unele persoane ca fiind încrezut. Ești liber să vorbești cu cine vrei. Sunt și fete modeste, care sunt destul de frumoase și inteligente. Eu am în cercul meu de cunoștințe și fete/femei care sunt încrezute. Eu reușesc să comunic destul de bine cu orice persoană:modestă, încrezută, frumoasă, urâtă etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Ganea_Marian-Dumitru_1972):

Ce ar mai fi daca am fi toti ca tine sau ca mine, eu sunt diferit eu nu as putea sta de vb cu o betoniera care are un caracter infect si se crede superioara.si nici cu una care arata ca o papusa si are caracter de 2 parale mi lehamite de aceste persoane.eu sunt un tip simplu si modest si asa voi fi mereu

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu vreau sa imi cumpar bmw valorat in 50.000€ cand revin acasa nou nu folosit nici km 0. Atunci le vezi cum le curg balele. Aia cam tiganca la ce pretentii avea eu ii ziceam ca nu-i dau bani pentru nimic ori impartim la jumate ce consumam in oras film etc sau sa se duca de unde a prins viata (PS si asa in masina se urca doar alea cu bani nu sarantoace de categoria 0) mai am de convietuit printre straini apoi revin. Robotii vor fi destul de dezvoltati nu ai dc sa iti fie frica

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu mam resemnat si numai caut asa ca ce spun nu are o valoare, dar vad ca si cupluri de fata -baiat care se potrivesc ca statut social,valori, credinte asemanatoare, daca esti gras slabeste, baga culturism, citeste o carte despre dezvoltarea personalitati, bagate intr-un grup social, nu sta ca timpul trece

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Ce carte de dezvoltare personala mi-ai recomanda? happy mister ray big grin
Da trebuie sa slabesc ca deja e prea de tot cu trandaveala

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai pv

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Ai dreptate cred ca era tiganca atat ca neamu ei erau toti albi dar sunt si tigani albi chiar blonzi cu ochi albastri. bravo tie sigur o sa ai succes daca iti iei o astfel de masina happy altii doar viseaza la asa ceva esti un tip norocos.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Of,of sa vezi peste cativa ani o sa iti plangi in pumn ca nu mai ascultat mai ales ca lumea evolueaza pe zi ce trece iti va fi si mai greu sa cuceresti o fata.eu iti zic de bine nu iti zic de rau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru asperger3):

Cel mai bun raspuns la asta m-am gandit si eu laughing mai ales ca mie imi plac catelusii.