| Mustata55 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati in legatura cu o mica problema.De ceva timp am trait din nou acele sentimente pe care mi-au starnit interes pentru o fata.O cunosc foarte bine pe aceasta fata stiu mai totul desprea ea, ba chiar am fost colegi de liceu si na vreau sa o cuceresc.Stiu totul desprea ea. De exemplu daca as invita-o pur si simplu la un suc sau la o cafea credeti ca ar accepta sa iasa cu mine, adica nu vreau ca ea sa se simta prost si sa ma inteleaga gresit si sa ma refuze atunci cand o invit doar as vrea ca sa o invit sa o mai intreb ba una ba alta caci poate asa incerc sa ma fac placut ei si poate ca va vedea ca o plac destul de mult. Ce sfaturi mi-ati da sau cum ar trebui sa progedez!

Răspuns Câştigător
| Betrix a răspuns:

Vad ca nu mai ai nevoie de sfaturi gandesti detul de bine si tot ce ai zis este foarte bine, deci in rest ar trebui sa fi tu insuti si sa nu sari de la prima intalnire pe ea prima data prieteni apoi prieteni buni si totul vine pas cu pas. Succes!

2 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

O cunosti sau nu o cunosti? In primul rand, nici nu stii daca ii cuplata, sau daca nu, in ce ape se scalda. Poate tocmai s-a despartit de cineva si taman acum pici si tu ca Mister Bean din Luna.

| neutrino a răspuns:

Singura rezolvare este sa-ti pui planul in aplicare: invita fata!