| AsRock a întrebat:

Hei TPU.mie imi place de o fata.o cunosc dar nu foarte bn..colegi de scoala.si vreau sa-i spun ca o plac fara sa se supere pe mine.mi-e frica sa fiu refuzat

mersi

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Unei fete mereu ii va face placere sa auda de la un baiat ca este placuta de acesta. Asta nu inseamna ca va fi si de acord sa inceapa cu tine o eventuala relatie. Pana nu incerci sa o cuceresti, nu ai sa stii niciodata adevarul.

| AsRock explică (pentru neutrino):

Poi da da nu sunt eu prea frumos. daca o sa raman singur toata viata?cryingcrying

| neutrino a răspuns (pentru AsRock):

Cu o asemenea gandire si cu un asemenea " misto" nereusit, ai toate sansele sa-ti gasesti cu greu o fata care sa te si placa.

| AsRock explică (pentru neutrino):

Nam zis cas grozav imi stiu (presupun) sansele la o relatie-->=0laughing

| WhatheWow a răspuns:

Și care-i problema dacă o să fii refuzat?! Crezi că dacă nu-i vorbești o să fii mai câștigat? Dacă te refuză, insişti și iar insişti dar până la urmă, dacă vezi că te respinge fără nici o reținere, încearcă la altă fată că viața e scurtă și n-are farmec s-o pierzi făcându-ți iluzii deşarte. Baftă!

| RuxandraBianca a răspuns:

Problema tuturor baietilor...dar de unde stii tu ca o sa fii refuzat? si daca o sa fii, ce? vine sfarsitul lumii ca in filmul 2012? marea problema a baietilor... poate ca si ei ii place de tine. doar spune-i!

| rusnacvalentin a răspuns:

Pai daca sincer ti-as recomanda mai intii sa o chemi undeva si vezi daca accepta, daca nu ce spune daca va spune, dar daca va accepta ii vei spune la intilnire.