| ice_7994 a întrebat:

As vrea sa-mi incep viata sexuala si eu si nu stiu cu cine si cum un sfat ceva

7 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Ti-a casunat asa! pai asta nu-i un sport.sau...ceva fara importanta!

| BubuLina999 a răspuns:

Pai asteapta sa vina persoana potrivita si momentul potrivit.nu incerca sa. ti incepi viata sexuala cu oricine ca virginitatea e un lucru minunat pe care care trebuie sa. l pierzi cu pers iubita... sper ca te.am ajutat si ai grija ce faci

| vasiledumitru a răspuns:

Orice decizie care o iei, trebuie sa te gandesti mult, sa vezi daca e bine sau nu, sa vezi ce se intampla daca faci acel lucru.
Tineretul de azi se uita prea mult la tv si pe net la scene de dragoste si gata vor si ei, si mai ceva cred ca ei au inventat apa calda, ca ei is moderni, ca tinerii de acum fac sex ca asa e la moda, si ca aia batrani faceau sex doar dupa ce se casatoreau. Nu-i chiar asa, si aia batrani faceau sex inainte de casatorie.
Din cauza ca tinerii de acum se trezesc dimineata vad femei imbracate provocator, se uita la muzica vad scene care provoaca la sex, merg pe strada si se uita doar la fete care 'is bune', sau la 'baieti buni', se culca si inainte de somn in aproape orice film is scene sexuale. Deci acest tineret traieste intr-o lume in care sexul e peste tot, si ei simt nevoia sa faca si ei acest lucru sa fie in pas cu moda.
Daca va spun ca e pacat sa faceti sex si ca Dumnezeu va va bate nu ma credeti, ok, uitati-va la Britney Spears, printesa muzicii pop, a avut tot ce a vrut, tot ce voi vreti ea a avut, inclusiv sex, distractie, prieteni, faima, toate lucrurile care voi le vreti dar lumea invechita va zice ca nu-s bune, a avut parte inclusiv de bautura si droguri, distractie la maxim.
Dar nu a avut pe Dumnezeu, si uite unde a ajuns aproape sa se sinucida de vreo cateva ori, singura cu doi copii, nefericita.
La fel a facut Mike Tyson, Michael Jackon, aproape toate vedetele, s-au distrat la maxim si au ajuns niste oameni necajiti.
Daca vei face sex o sa incepi sa mergi pe acest drum pe care au mers si cei despre care am scris mai sus, si o sa ajungi ca ei.

| divinuu a răspuns:

Te duci pe strada...si tipi: Care vrea sa ma? si apoi ti-o bagahappy Asta e tot happy

Funda?batting eyelashes

| didu_5680 a răspuns:

Uite care e faza, de pe profilul tau nu ai postat decat doua intrebari [intrebarea asta pusa de doua ori] si doua raspunsuri care sunt legate tot de intrebarile tale. CONCLUZIE: ti-ai facut cont pe TPU doar ca sa afli cum sa ti-o pui cu cineva.Nu ma intereseaza daca esti baiat sau fata, dar nu-ti dau mai mult de 11-12 ani [poate ca sunt chiar prea multi], deci du-te si roag-o pe mami tau sa te invete sa te stergi la fund singur/a si sa iti legi sireturile, si apoi promit sa-ti raspund...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti baiat cu o feme maritata deca esti fata cu un barbat mai invarta

| ice_7994 explică:

Divina sunt baiat dar nu si gay laughing) si oricum intrebarea asta am pus-o si eu asa sa vad cat de inserioas o luati laughing