| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o mica rugamite,as vrea sa imi surprind iubitul in fiecare zi la scoala cu ceva nou. Aveti vreo idee. Plize, cel mai bun raspuns primeste fundita:d

Răspuns Câştigător
| marialungu a răspuns:

Pai imbracate in fiecare zi diferit, nu purta in continuu aceeasi haina, machiaza te, parul sa stea bine, unghiile sa fie curate, sa fii ingrijita, depinde de baiat, daca vrei sa l surpinzi, sa l fascinezi, fi cat mai sexy, ceva decolteu. funda:*

5 răspunsuri:
| Marijuana a răspuns:

Maine nu mai porti sutien, poimaine nu mai porti nici bluza, raspoimaine nici pantaloni sa vezi ce surprins o sa fie laughing. De unde mama naibi sa stim noi ce il suprinde pe iubitul tau? Nu tu ar trebui sa-l cunosti cel mai bine?

| AnneIsHere a răspuns:

Sa porti mereu haine frumoase, sa-imai faci un cadou, o felicitaresau chiar sa cumperi niste bilete sa mergeti impreuna la un film, niste mici detalii fac foarte multwinking

| Zeref a răspuns:

Daca o faci tu singura ai sa ramai fara variante.De ce sa faci mereu in fiecare zi? Poti face asta 1 data la 2-3 zile. Poate interveni el cu altcevawinking. Daca faci asta il inveti si pe urma greu se dezobisnuieste.Iar cand numai ai nimic nou va incepe sa vada alceva nou in alta parte.Cat timp esti in scoala nu prea conteaza cu ce vii nou..doar sunteti impreuna. Sfatul meu ar fi sa ai grija la juvinele de pe langa el si din scoala.Cand o fata/baiat este intr-o relatie mereu va atrage priviri doritoare.Afectiune si atentie si pe deasupra incredere e tot ce-i poti oferi.Mai mult nu e nevoie.

| MODAlex a răspuns:

Pentru inceput,imbracate diferit in fiecare zi,fa-ti parul sa stea in alte moduri si gaseste modalitati sa nu-ti dai unghiile cu oja[asta daca nu faci,nu o face, nu cred ca ii v-a placea], machiaza-te in diferite feluri, diferite culori in care crezi tu ca ti-ar sta bine! Intre timp, mai intreaba-l si tu din cand in cand cam cu ce vrea el sa fii imbracata!
Bafta si succes in continuare!