| cristinutza718049 a întrebat:

As vrea si eu raspuns la o intrebare. daca faci sex cu cineva, ca fata, dezvoltarea pe parcursul anilor este accelerata sau incetinita?

4 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Dupa ce o fata face sex, se dezvolta. Nu se poate spune ca accelereaza, pentru ca toate fetele fac sex, nu?
Dupa ce faci sex, da apar modificari... e normal.

| VadTot a răspuns:

Imbatrinesti de tanara!
Corpul nu se mai dezvolta la fel. apar tot felul de complicatii esti expusa la tot felul de boli intr un ritm foarte accelerat..este ca atunci cind dai focul tare la o prajitura in cuptor.laughing

| Demonull a răspuns:

La multe este accelerata asa e si la baieti..depinde de organism.

| Ina93 a răspuns:

Depinde de corpul ori carui om.
de ex poti sa te ingrasi sau sa slabesti.