| Treble995755 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu cum se modeaza un playstation 2. sau daca se poate un nr de telefon sau cineva care se pricepe. dar o conditie SA FIE DIN NAVODARI big grin...si nu vreau raspunssuri aiurea...scuze categoria big grin

Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

Pe site-ul okazii.ro gasesti raspunsul.cu swap magic,sau card memorie Sony, or modbochip, acesta din urma se introduce in aparat.dai funda!

1 răspuns:
| Treble995755 explică:

Ms...big grin tu esti printre putini oameni care imi raspund la intrebari dar nu numai mie,,, care raspund sincer si corect pentru a ajuta oamenii mersi incodata.si funda tio dau evident si ti-am dat si vot big grin