| anonim_4396 a întrebat:

Aseara m-am certat cu iubitul dintr-o prostie. nu prea mai are incredere in mine si mi-a cerut parola de la id iar eu am refuzat. fiind prinsa prost, i-am spus ca nu i-o dau pentru ca mai am fosti in lista si cine stie ce spun aia si ne certam. sincer.nu vreau sa-i dau parola.nu conteaza motivul. ce sa-i spun? cum sa ne impacam fara sa-i dau parola?

Răspuns Câştigător
| serendipity8300 a răspuns:

Dc ii trebuie parola? vrea cumva sa te verifice? il poti intreba daca nu vrea cumva si telefonul sau mai bine sa-ti instaleze un program care sa-l ajute sa te urmareasca mereu sa te tina sub papuc?

3 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Nimanui si niciodata sa nu dai parola de la ID si chiar daca este prietenul tau, de ce trebuie sa te santajeze asa? Asta nu este iubire ci chin.

| justitiarul a răspuns:

Sincer cred ca el ar trebui sa iti ceara scuze in primul rand pentru indrazneala apoi pentru neincredere.Parola e ceva extrem de personal care nu se "imprumuta". Stii ca daca cineva iti intra pe adresa de email e pasibil de puscarie? Spune-i aceste lucruri si poate se mai lumineaza si el.

| stefanser37 a răspuns:

Spune-i ca trebuie sa aiba incredere in tine si nu e nevoie sa-i dai parola.