| ZqTer a întrebat:

Asta este primul craciun alaturi de iubita mea, si nu stiu ce sa ii ofer de craciun, ce sa ii spun lui mos craciun sa ii aduca, nu va ganditi ca sunt inaintat la varsta, 16 ani am, sau ca dispun de sume mari de bani.

Ma gandeam la o inimioara cu o poza personalizata, ciocolati sau un lantisor sau cercei rosii asa ca e craciunu, sau un parfum am multe ideei in cap, dar vreau ceva de valoare sentimental sa ii arat cat de mult o iubesc si odata cu cadou de craciun vine si dragostea mea fata de ea normal.
Vreau sa aiba niste sarbatori frumoase sa ne intelegem si sa nu ne certam, sa ne >iubim:"

Eu sunt din brasov daca ati putea sa imi spuneti si unde as putea gasi ar fi super:*.

Am cautat pe google, dar mai peste tot vad fetele care intreaba nu baietii, ciudat.

Ma gandeam ca dupa ce ii iau cadoul sa dau o fuga la maicasa cand ea nu e acasa(mama ei vine din italia)sa ii dau cadoul si sa il puna sub brad de craciun sa o surprind, dar pentru. asta am nevoie de mult sange in "balls"

3 răspunsuri:
| DragosMentol a răspuns:

Salut, astfel de idei de cadouri le gasesti usor. Uite spre exemplu sunt pe net zodiace,iar pe langa aceste zodiace la fiecare zodie iti da o lista cu diferite cadouri(e doar o lista care sa-ti dea o idee de cadouri) si din care iti alegi tu pe care crezi ca ar fi mai potrivitwinking

Cauta ceva gen: Cadouri in functie de zodie sau ceva de genul, inca o data nu sustin zodiacul spun doar ca e un bun loc unde sa gasesti o lista de cadouri, in care sa-ti faci o idee de ce ai putea sa-i iei in functie de bugetul tau. Si eu am 16 ani, dar dispun de ceva mai mult pentru ca stiu cum sa-i fac cu ajutorul calculatorului.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ideile tale sunt bune,oricum, daca va iubiti pentru ea va conta mai mult gestul tau dragut, decat ce i.ai luat,asa ca nu te mai ingrijora cu ce sa.i iei, un latisor ar fi perfect, deoarece e ceva semnificativ. Sper ca te.am ajutat.Pwp:*

| OlariuRox a răspuns:

Ii poti cumpara o caciulita cu urechiuse si botic este la moda,o esarfa frumoasa si un ceas,sau un ursulet de plus,un set (cercei si lantic),o decoratiune de craciun nostima gen(ren,saniuta,mos craciu,etc) ii poti cumpara o cutie de bomboane si un trandafie. O rama foto ornamentat de craciun,un album foto,ii poti face ceva personalizat gen casa/pernuta/tricou, ii poti comanda ceva de la avon, produse de inrijire, un parfum, o trusa de machiaj, o gentuta, un set de peri pentru machiaj, bratari. o rochita frumoasa sau o bluzita.