| iiulia52 a întrebat:

Cadoul potrivit de Craciun pentru iubitul meu? ideei va rog

8 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Chiloti cu push up si catuse cu puf roz love struck

| MikyMi a răspuns:

Cred ca tu stii cel mai bine care e cadoul potrivit pentru iubi tau!
Sugestii: bluza, parfum fin, ceas, o rama cu o poza foarte draguta de a ta, o pernutza cu poza voastra, o bratara de argint. s. a.
Mult noroc!

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Cati ani are in primul randhappy?

| εїз a răspuns:

Cadoul potrivit de Craciun pentru prietenul tău, să îţi iei ceva intim pe tine, să iei un vibrator pentru a ţi-l introduce chiar el in fund, şi un prezervativ, să fie neaparat Durex. O să aibă cel mai frumos Craciun din viaţa lui, o să-l satisfaci la maxim.

| anDa a răspuns:

De obicei cadourile de la persoanele dragi sunt acceptate indiferent de valoarea lor, ci pentru simplul gest. Ii poti cumpara ceva tematic, un ren de plus, un breloc cu mosul, sau sa ii faci o surpriza, sa va intalniti acasa la unul dintre voi sa pregatiti un film frumos pe tema craciunului si sa il vizionati impreuna. Sau o cina la lumina beculetelor din brad, asteptandu-l pe mosu'.
Succes si sarbatori feiricite!

| alexgogo a răspuns:

O placa video. Cu cat mai mare si groasa cu atat mai bine.

| iiulia52 explică:

21 de ani are.

| Izzaabellaa a răspuns:

Ceva cu numele tau sa te tina minte si inca ceva [ un sarut pasional ] kiss