| andreeastn a întrebat:

Astăzi eram la munca și mi-a curs sânge și pe chilot și pe blugi. Mi-am pus un OB iar când am ajuns acasă am văzut ca nu era full de sânge. Acum o ora am ajuns acasă și mi-am schimbat tamponul cu unul normal, de noapte, însă abia dacă a curs. E posibil sa fie vorba de sarcina? Țin sa menționez ca de 8 ore am crampe abdominale

2 răspunsuri:
| Cineva797406016386 a răspuns:

Păi dacă ai întreținut un act sexual ne protejat și a ejaculat în tine poate fi o sarcină și dacă s-a masturbat înainte cu o oră și nu a urinat și a eliberat numai lichidul prejeculator în tine poți rămâne însărcinată pentru că ia m-ai rămas spermă în penis și când a ieșit lichidul prejeculator a ieșit și restul de spermă

| Violleta2022 a răspuns:

Daca ti-a venit ciclul, cum poate sa fie o sarcina?