| ALEXTZU a întrebat:

Astazi la scoala cand jucam football am fost lovit tare cu mingea in penis, se poate intampla ceva grav?

Răspuns Câştigător
| agentulagent a răspuns:

Depinde cat de tare ai fost lovit. in general nu se intampla nimic. fundita

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu se intampla nimic o sa iti treaca.

| Zenithf a răspuns:

Mai rau ii daca te loveste la oute, la penis nu cred ca poti pati ceva grav, poate doar o vanataie. thinking

| IloveME a răspuns:

Deja esti ipotent laughing

| klark7410 a răspuns:

Daca durerea a trecut pana cand ai ajuns acasa nu e nimic grav dar daca inca continua ar fi bine sa vb cu parintii tai sa mergi la un doctor.