| LeoDorin8 a întrebat:

! ATENTIE ACESTA ESTE UN AVERTISMENT PENTRU FETE!
! Femeia toata viata vrea sa modifice barbatul(fa asa, nu mai fi asa) si la sfarsit ii zice: Stii nu mai esti ca la-nceput! si totusi de noi va indragostiti la inceput asa cum suntem dupa ne transformati in cum ati vrea voi sa fim si dupa nu va dati seama ca ceea ce nu va placea la noi de fapt va atragea cel mai tare, ne faceti sa nu mai fim noi!

Răspuns Câştigător
| DyaElla a răspuns:

Stii cum sta treaba?
Fata intalneste un baiat. Se indragosteste de el, dar in timp observa ca el se schimba, ca se plictiseste de ea, sau ca nu mai e ca la inceput. Ori gaseste de la inceput cateva defecte si incearca se vi le corecteze, dar inrautateste lucrurile, si regreta ca a incercat asta.
La inceput fiecare fata are speranta ca va reusi sa faca din acel baiat, propriul ideal. Putine stiu insa, ca trebuie sa accepte pe cel de langa ea, cu bune si cu rele... Asa suntem noi, nu`mi spune ca voi nu gresiti niciodatawinking

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Vezi de ce trebuie sa stii cine esti si ce vrei de la viata?
Ca sa nu te indoaie nici o pereche de ochi frumosi care nu stiu prea bine ce vor!
Schimba-ti frizura, culoarea sacoului si modelul cravatei de dragul lor, dar ramai tu!
Nu va putea vreodata sa-ti reproseze ca nu mai esti cel de care s-a indragostit.
Barbatii nu sunt plastelina femeilor si nici invers.
O relatie rezista cand ambii au maturitatea sa doreasca si sa suporte o schimbare!

| MonkeyBoss a răspuns:

Teoria iti apartine in totalitate, asa-i? Daca mai gandesc si altii ca tine, va faceti specia masculina de ras laughing