| porto89 a întrebat:

Atentie sondaj! ori incep sa cred in zodii ori innebunesc! sunt 4 semne da? 1-foc:berbec, leu, sagetator 2-pamant:taur fecioara capricorn 3-aer:gemeni balanta varsator si 4-apa-rac scorpion si pesti.se spune ca(virgula) comaptaibilitatea cea mai mare si cea mai des intalnita sunt relatiile intre zodiile cu acelasi semn.ma am pe mine exemplu perfect si inca vreo 3 cupluri.incep sa fiu uluit. vreau sa stiu daca e o coinicidenta sau mai sunt exemple in acest sens. ex berbec-sagetator rac scorpion sau gemeni balanta.intelegetzi voi scuzati-mi coerentza dar e 3 30 si mi-e foarte somn. astept raspunsuri de la cupluri care se inteleg perfect si au o relatie perfecta si se potrivesc cu ce am zis eu mai sus sau am aberat si este doar o coincidenta! multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Razvan_5448 a răspuns:

Presupunand ca poate chiar e ceva legat de astrologie, nu zic nici nu, nici da (eu am studiat problema legat de mine), sunt atatea chestii care conteaza pe langa zodia in care te-ai nascut...E foarte greu sa stai sa cauti doar dupa chestia asta. Conteaza si ascendentul, marte, venus, luna si multe altele, mai ales casele in care sunt. Poate o fi un sambur de adevar, eu sunt rac de exemplu si ma inteleg foarte bine cu semnele de apa, cele mai importante relatii le-am avut cu un peste si un scorpion, cu raci nu am reusit niciodata sa leg ceva. Parerea mea este ca e mai important ce fel de personalitate are persoana respectiva, cate de "sanatoasa" e ca si individ, sa nu fie intr-o stare nesanatoasa emotionala si spirituala care i-ar putea distruge capacitatea de a iubi. Mai bine pe cineva mai putin compatibil dar dornic de iubire decat pe cineva super extra mega compatibil din ce puncte de vedere vrei tu, dar distrus psihic si care nu iti poate oferi nimic. Nu fa o obsesie din zodii si incearca sa te ghidezi in primul rand dupa ce iti zice inima.winking Ea stie cel mai bine.

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Pai,Porto89,probabil innebunesti, ca in zodii nu poti crede...Nu te poti baza pe asa ceva, crede-ma si vorbesc din experienta personala.Cel mai bine am dus-o si o duc cu persoane ale caror zodii imi sunt complet incompatibile.Nu crede in zodii, iti impovarezi mintea de pomana, sunt doar coincidente...

| Narcis2007 a răspuns:

Zodia influenteaza foarte mult o persoana dar nu cum vezi la televizor, ca sa iti spuna mai precis trebuie sa faci un zodiac personalizat caci sunt foarte multe detalii care pot influenta...totusi nu e bine sa te lasi condus orbeste,zodia e doar un reper, nu ai aberat, stiu un cuplu (barbatul)taur-varsator(femeia) si nu exista zi in care sa nu fie certuri serioase sau reprosuri...

| vlaaddd a răspuns:

Cum **** sa crezi in zodii?

| porto89 explică:

Ko.aiee pai asta vroiam sa te fac sa intelegi sunt rac am stat 3 ani cu o scorpioana si acum inceputurile suna bine cu o pestoaica! asta incercam sa zic. daca stai macar un pic sa le legi nu sunt chiar la misto bafta oricum oh go on

| porto89 explică:

E clar am innebunit.greece nici nu ma asteptam sa-mi zici ca sunt sanatos rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt rac