| FallenDude a întrebat:

Ati avea tupeu sa faceti "Ménage à trois" rolling on the floorrolling on the floor? Ce parere aveti despre?

6 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

E o prostie de ce sa imparti persoana iubita cu altcineva...e stupid la fel ca si aceasta intrebare

| shtephie a răspuns:

Nu m-ar tenta laughing

| RedAppLe a răspuns:

As avea tupeuwinking

| dudu13 a răspuns:

Da,as avea tupeu.dar sa fiu eu cu 2 tipelaughing

| Robin a răspuns:

Ar fi ceva excentric care merita incercat...as avea tupeu dar eu cu 2 tipe

| andre_4015 a răspuns:

Depinde de situatie. daca iei totul in gluma o sa fie o experienta banala. Ar fi destul de ok sa o faci, dar in cazul meu daca as face-o, as face-o cu o fata si un baiat.