| adiuca a întrebat:

Ce parere aveti despre menage a trois? cine a incercat cum e vreau sa incerc si eu insa nu mai gasesc o fata...

Răspuns Câştigător
| Encore a răspuns:

Dar mai gaseste un baiat smug
Nu am incercat
Cand o sa incerc promit ca iti zic smug
Depinde 1 fata si 2 baietii e cel mai tare pentru fata, 1 baiat si 2 fete mai tare pentru baiat :X

14 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Dar de-un baiat nu ai nevoie?

| lostcontrol12 a răspuns:

E super. dar de ce nu incerci cu inca un baiat? e mai misto 2 baieti si o fata... dar acum totul sta la latitudinea ta.succes.

| Antonimu a răspuns:

Doamne... n`as suporta sa vad ca persoana la care tin face sex cu altu... in fata mea.

Si nici daca nu as tine la aceea persoana n`as suporta.

| abis a răspuns:

Este foarte placut, dar ai grija, este si riscant: in cazul multe cupluri care au apelat la menage-a-trois au aparut gelozia, problemele... Este drept, in cazul altora dimpotriva, s-a revigorat relatia... Esti sigura ca iti doresti cu adevarat lucrul asta? Ca nu-i mai bine sa ramana doar o fantezie? Daca esti sigura, incearca-l. Daca nu, nu.

| adiuca explică:

As prefera 2 fete si un baiat sunt bisexuala am o fantezie cu o fata... big grinbig grinbig grin

| girl16flo a răspuns:

Buna. draga mea sincer iti zic ai inclinatii de actrita porno.esti jalnica, nu stiu de ce asemenea oameni au voie pe site...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai gaseste o fata...si dupa aceea sa ma cautihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu cu prietena mea cautam o fata pentru menage a trois!
putem vb mai multe pe mess. alexusfabio@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa fac sex cu inca o femeie si cu iubitul meu daca esti din buc. trimite-mi un mail luana1101_didi@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde esti? si eu am aceeasi problema, nu gasesc o fata, id de mess daca te intereseaza diana_caramel23

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flantzie@yahoo, suntem un cuplu care am vrea sa practicam swingul si manage a trois

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, pana la urma care e deznodamantul la cererea ta, ai gasit pe cineva?

| xman a răspuns:

Buna.Nici eu nu am facut pana acum dar sunt interesat si caut doua fete serioase si discrete sa incercam.Cred ca va fi ceva deosebit pentru toti trei. Daca nu esti interesata poate stii una, doua prietene care vor sa incerce.Sant din Onesti si am loc de intalnire.De igiena si discretie nici nu mai amintesc! Te pup dulce!

| xman a răspuns:

...si pentru faptul ca esti bi mi-ar place mult sa tinem legatura. Te pup dulce inca o data!