| 20noiembrie a întrebat:

Ati avut vreun moment jenant vreodata? De exemplu e aseara am mers cu niste baieti in plimbare la mama unuia dintre ei, unde cand am ajuns, am intrat pe rand pe poarta eu fiind ultimul iar la usa am observat o tipa, era sora vitrega a prietenului meu, ea ne intampina pe noi de fapt pe ei, ia pupat pe cei 3 prieteni ai mei care erau in fata mea iar cand m-a vazut a plecat si nu m-a intampinat si pe mine cum a facut-o si cu pietenii mei, m-a privit 2 secunde in timp ce ma indreptam spre ea, iar ea mi-a intors spatele intrand in casa.stiu ca nu era obligata sa ma pupe si pe mine pe obraz asa cum a facut-o cu ceilalti dar macar un "buna" ...Va dati seama ca m-am simtit ca dracu ba chiar m-am simtit foarte jenat fata de baietii cu care eram si nu pot sa-mi dau seama de ce pe toti i-a salutat, i a pupat pe obraz iar mie mi a intors spatele si m-am simtit de toata jena...Voi ce parere aveti?

12 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Nu te mai simti prost! Ea a fost cea care a dat dovada de proasta crestere.

| corbulalbrosu a răspuns:

Un comportament ciudat si total deplasat.

| Emilian65 a răspuns:

De ce nu ai intrebat-o de ce a procedat asa?

| 20noiembrie explică (pentru Emilian65):

Eram un fel de musafir in curte la tacsu, si plus de asta nici nu ne cunosteam, era prima oara cand m-a vazut ce sa-i fac sa-i cer explicatii de ce nu s-a apropiat de mine in curtea lui tatsu.>

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Esti urat, asta e, te resemnezi tu.

| peperonies a răspuns:

Ati avut vreun moment jenant vreodata?

nu. viata mea a fost unicorni si curcubee.

| Lawliet14 a răspuns:

E posibil si sa te placa. Ai refuzat-o cumva? Sau poate ca te evita, nu stiu. Sau poate ca nu a facut-o intentionat, e o greseala ca a uitat sau trebuia sa faca ceva. Cine stie...

| Zaygon a răspuns:

Dude nu te simti aiurea ca nu merita. Mie mi se intampla des chestia asta cand merg cu prietenii in oras si ne intalnim cu o prietena sau mai multe si la toti se duc ii iau in brate si prostii de genu si la mine abia zic un amarat de buna mai multa in scarba. Si de atunci m-am invatat si umblu singur. Sincer si mie mi greata cand vad asa ceva asa ca incerc sa nu imi mai bat capu. Vorba la cineva care ti-a raspunsu inainte: proasta crestere.

| Green66 a răspuns:

Te iubește, a fost dragoste la prima vedere, probabil a plecat fiindcă îi venea să sară pe tine și nu a vrut să se facă de râs oh go on

| Rainmaker a răspuns:

Salut!
Momente jenante cu totii am avut si vom avea toata viata.Normal ca o asemenea comportare deranjeaza si chiar "te doare", daca desigur nu esti nesimtit.Problema este ca nu trebuie sa pui prea mult suflet in asemenea situatii.Este plina lumea de persoane care au ramas la statutul de "maimute" si ar fi pacat ca un suflet sensibil sa sufere pentru o asemenea situatie.

| Eleniña a răspuns:

Cred ca te place dar a vrut sa o faca pe indiferenta.nu te-a tratat k pe ceilalti, deci nu esti la fel ca ei..esti diferit pentru.ea. Daca nu i-ai facut nmc rau crd k alt motiv nu are sa se comporte asa...parerea mea