| anonim_4396 a întrebat:

Ati avut vrodata o relatie la distanta? Daca da,cat a durat, regretati?

Răspuns Câştigător
| roxynikkkk a răspuns:

Da,de un an si 6 luni, si nu regret nimic! L-am iubit si il iubesc enorm chiar daca nu mai suntem im preuna!

16 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Am avut doua relatii la distanta, prima a durat 2 ani iar a doua 5 ani, la momentul respectiv nu am regretat nimic dar acum cand ma gandesc ca 7 ani din viata sau dus pe apa sambetei imi vine sa ma tund la 0, nu merita sa ai astfel de relatii, oricat ar dura nu sunt de viitor

| DNSK a răspuns:

Relatiile la distanta sunt deosebite prin simplul fapt ca persoanele in cauza nu se vad foarte des. Dar stii ce? merita din plin! Nu as incepe o relatie la distanta din nou, cu altcineva.pentru ca stiu ce implica. Dar crede-ma, nu regret nicio secunda din ce a fost cu el. E ceva atat de special cand va vedeti, incat timpul sta in loc pentru voi si iubirea voastra. Fa ce simti! Distanta exista doar pe harta, inima n-o simte

| VampireBlood a răspuns (pentru DNSK):

Ce fruuumossslove struck

| DNSK a răspuns (pentru VampireBlood):

N-as da relatia cu el pe nicio relatie pe care am avut-o pana acum. A fost atat de intensa incat distanta parca ne-a apropiat de cele mai multe ori. Daca tii la cineva cu adevarat, sa nu-ti fie teama de niste km. Intre noi au fost 600 si n-au contat. multa bafta!

| ROB3RT89 a răspuns:

Salut.
Da, am avut!
Nu a durat mult, doar un an si 3-4 luni.
Nu regret nimic, intodeauna e loc de mai bine!

| raluca0306 a răspuns:

Sa zic..am avut.La inceput locuiam in acelasi oras si ne vedeam aproape in fiecare zi iar dupa ce s-a mutat in alt oras, ne vedeam la o saptamana.Pentru mine a fost greu fiind obisnuita sa ne vedem des.Sti cum e vorba aia,, intr-o relatie la distanta toti 4 sunt fericitii''. Dar depinde de fiecare in parte si de iubirea pe care o porti.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu,n-am avut. Oricum, consider ca astfel de relatii nu tin.

| Bluebutterfly80 a răspuns:

As numi-o comunicare la distanta! o relatie implica apropierea fizica a celor 2, timp petrecut impreuna etc!
o astfel de relatie mi se pare pierdere de timp daca nu se poate materializa!

| Zuzazozo a răspuns:

Da,a durat cam 2 luni si pot spune ca mi-am pierdut timpul degeaba, s-a dovedit a fi un mare mincinos.Nu te sfatuiesc!

| VampireBlood a răspuns (pentru Zuzazozo):

Da,din pacate sunt in cauzalaughing

| Zuzazozo a răspuns (pentru VampireBlood):

Imi pare rau pentru tine! laughing

| VampireBlood a răspuns (pentru Zuzazozo):

laughing

| Đεмоη a răspuns:

Si eu am avut o relatie la distanta si a durat aproape un an iar apoi am aflat cat de mult a mintit (: ..Bine acum fiecare om este diferit.

| Visitor a răspuns:

DA,a durat vreo 3 saptamani...si nu regret!

| myhayvenin a răspuns:

Eu am avut o relatie la distanta dar a durat numai 2 saptamaniwinking

| Andreea_Oltean_1995 a răspuns:

Da. Si acum sunt in aceasta relatie. Avem un an si 9 luni..si ne iubim. avem incredere unul in altul. de fiecare data cand gasim ocazia.o portita cat demine ori vine el ori merg eu la el..si e distanta mare intre noi..eu din Lupeni jud Hd el din Alba