| darkhell217 a întrebat:

Ati avut vrodata vreo iubita la care sa tineti asa de mult incat atunci cand v-a parasit insasi viata sa se fi terminat odata cu ea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,da,doar ca el nu m-a parasit si sper ca nu o va face niciodata, il iubesc enorm de mult.Si chiar cred ca viata mea se termina la el. Dragostea e totullove struck

2 răspunsuri:
| cristinaxt a răspuns:

Iubit... da am avut, dar crede-ma timpul vindeca totul. stai linistit iti va trece nu intr-o zi doua dar va trece. incearca sa nu faci acele lucruri pe care le faceai cu ea sa treci prin locurile alea. probabil ai prieteni spune`le lor ca vrei sa te distrezi sa uiti vor avea grija ei de chestia asta, distreaza`te si cunoaste alte fete...iti va face bine
pupici

| Biscuiteee a răspuns:

Pai...Am avut (iubit)...incearca sa te impacii cu ea.