| curdupel a întrebat:

Ati avut vrodata sentimentul ca, nu mai rezistati, ca nu mai are rost viata voastra?

Răspuns Câştigător
| Ionut19CT a răspuns:

Ca numai rezisti, DA. Dar ca nu are rost viata, NICIODATA! tongue

10 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
pff..cu ceva ani in urma, am cazut grav bolnava, atunci am crezut ca mi-a fugit pamantul de sub picioarestraight face am trecut pe langa"cumatra" cu coasa de ceva ori..am clacat o perioada, apoi am inceput sa ma rog sa ma tina bunul Dumnezeu sa imi cresc copilasii asa cum pot si prin ei sa imi alin suferinta si durerea prin care treceam si trec zi de zi..astazi rasuflu usurata ca nu mai fac acele crize dese /nu mai sunt supusa la fel si fel de aparate..chiar daca nu mai sunt ce eram odata, dar sunt langa a mea familie si am pentru ce sa traiesc..viata mea are un rost de cand m-am casatorit si mi-am intemeiat propria familie, deci se merita sa lupt sa raman langa ei, de altfel, cred ca toti ar trebui sa reactionam la fel si sa nu clacam.dar fiecare cu gandirea lui
O zi frumoasa sa aihappy

| Bondarel99 a răspuns:

Da,dar ma inarmez cu putere si ma gandesc ca dupa ploaie intotdeauna vine soarele.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Oho,si de cate ori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,de foarte multe ori.

| vladut22w a răspuns:

Duceti-va la doctor daca simtiti ca nu mai are rost viata voastra

| curdupel explică (pentru vladut22w):

Eu nu am zis ca nu mai are rost viata noastra, ci pur si simplu m-am adresat TPU-uli sa vad parerea lor.

| Maddyx a răspuns:

Daca as fi primit un leu de fiecare data cand gandeam asta/ aveam sentimentul acesta, aveam bani de o tableta.

| davidmm a răspuns:

happy
daca ai calculator incerca unul din jocurile pe browser
realizarea de pe joc iti ofera un sentiment de implinire
te ajuta mult

| davidmm a răspuns:

Apucate de un joc tip browser
realizarea de pe joc iti ofera un sentiment de implinire

| 0250sa a răspuns:

Da desigur pe toti ne framinta astfel de ginduri.......doar cind suferim cind ne simtim sufletul gol doar atunci dar nu face cind ne recapatam puterele revenim la normal viata devine mai frumoasa si trebuie so traim din plin