| ubytha a întrebat:

Ati facut vreodata sex oral?
dar vi s-a facut?
intrebare si pentru fete si pentru baieti
mie mi s-a facut si a fost superrr love struck

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce te lauzi cu intimitatea ta?
Faci ce vrei cu tine dar suporți și consecințele, nu acum, mai târziu!
Pa, pa.

| AnonimA a răspuns:

Buna nu nu mi' s-a facut si nici nu am facut si nici nu am s fac vreo data asa ceva

este cel mai scarbos lucru gandeste-te o s**i si dupa mergi si iti pupi pr parinti pff urat

si el iti face oral adica iti da limbi si udpa t pupa? gandeste-te si uh un pic

bafta

| Graphee a răspuns:

Păi, şi ce dacă ai făcut?
Trebe să ştie toată lumea după?

Răspuns utilizator avertizat
| Anileda a răspuns:

Te lauzi ca si cum ai ajuns presedinta statelor unite!

| TheDevil a răspuns:

@ love, cred ca nici bunica`mea nu gandeste in halu asta. Esti varza.

Mi s`a facut. si ce pot sa zic, e foarte tare. De facut, n`am facut, dar as face cu cea mai mare placere, n`am nimic impotriva. happy

| vitas a răspuns:

laughing as vrea sa mi se faca