| Maria_3931 a întrebat:

Ati fost vreodata asa de indragostit/a de aceea persoana incat nu o bagati in seama? este ceva normal?

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Daca ajungi pana aici inseamnna ca esti prea indragostit de tine, niciodata prea indragostit de o alta persoana. Cand iubesti cu adevarat nu este loc de minciuni si orgolii. Legat de indiferenta, nici nu poate fi vorba. E simplu.Arati indiferenta, primesti indiferenta. Daca nu vrei sa primesti indiferenta niciodata nu vei '' oferi '' asta partenerului.

| Libelle a răspuns:

As spune ca e ceva paradoxal.Cum ai putea sa fii indragostit si sa nu bagi in seama persoana pe care o iubesti? Poate doar daca nu rezlizezi ca simti ceva pentru el ea, sau din dorinta de a nu-i face rau.Altfel nu prea vad cum.

| BellsC a răspuns:

Mi s-a intamplat sa-mi placa o persoana si sa nu o bag in seama.
Dar nu am idee daca este sau nu normal:*

| 21Ada a răspuns:

Nu, nu este ceva normal ( dupa parerea mea). Can te indragostesti de o persoana ti greu sa nu o bagi inseama!

| doroteea a răspuns:

Poi nu inetrvine nimic aici decat rusinea, poate esti timida si ai emotiilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu este normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda... pai am o prietena care e indragostita pana peste cap de un tip si nici ea, nici el n-o baga in seama ( desi ei se cunosc foarte bine )
Nu stiu! :d
Depinde... daca cunosti acea persoana, de ce sa n-o bagi in seama happy

| ZuzuVreaCiocolata a răspuns:

Nu prea e normal. big grin